RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


TURGUTLU CKD CUMHÜRİYETİMİZ İÇİN MEYDANLARDAYIZ

TURGUTLU CKD CUMHÜRİYETİMİZ İÇİN MEYDANLARDAYIZ

29 Ekim Cumhuriyetin 93 . Yıl Kutlamaları programı dâhilinde 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri  Alanı’nda çelenk koyuldu. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri bugün saat 12.30  da Atatürk Anıtı’na çelenklerin konulmasıyla başladı.

Cumhuriyet kadınları derneği basın açıklaması

 Cumhuriyetle birlikte milletimiz millet olarak Devlet,Millet, bayrak,dil ve din bilincine kavuşmuş demokratik, laik ve sosyal bir devlet olarak hedefin gösterdiği yolda yürümeye başlamıştır.

 

Milli mücadelede can veren aziz şehitlerimizin acılarını kahraman gazilerimizin fedakârlıklarını da yüreğimizde hissediyoruz. Türk milleti cumhuriyetin şanlı geçmişini bilerek ki onu koruyup aydınlık geleceğine sımsıkı sarılacaktır. içten ve dıştan gelen bölücü, yıkıcı tehlikelere karşı milletimiz her zaman cumhuriyeti korumuştur.ve korumaya devam edecektir.

 

Bugün cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme milli birlikle beraberliğimizi gösterme günüdür. Bugün bizi millet yapan yüksek değerlerimizin daha gür sesle yüceltileceği geçmişte olduğu gibi tek yürek olarak haykırılacağı el ele gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakılacağı bir gündür

 

Cumhuriyetimizin 93. yıl dönümü nedeniyle birlik ve beraberliğimizin simgesi olan cumhuriyetimizin kurucusu gazi Mustafa kemal Atatürk ü silah arkadaşlarını kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi millet ve sevgiyle anıyor ve halkımızın cumhuriyet bayramını kutluyoruz. 

Bu haber 793 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI