RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


Dr. Hüseyin Orhan İlkokulu Kanım Sana Feda" projesinin 14 ayağı gerçeleştrildi

  Dr. Hüseyin Orhan İlkokulu Kanım Sana Feda" projesinin 14 ayağı gerçeleştrildi

"Manisa Kanım Sana Feda" projesinin Turgutlu  ayağında  14. etkinlik;  Dr. Hüseyin Orhan İlkokulu velileri ile gerçekleştirildi. Proje ilçe koordinatörü Murat Mehmet Güler ve Kızılay  temsilcisi Sibel Güngören'in de hazır bulunduğu kan  bağışı etkinliğini İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez ziyaret ederek proje koordinatörü Murat Mehmet Güler'den bilgi aldı.

Manisa Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. İsmet Nardal, ilçe milli eğitim şube müdürleri Zekeriya Çamlıbel ve Muhammed İnan Yamlı'nin da katıldığı etkinlik mahalle halkı tarafından da beğeni ile karşılandı. İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez; " öğrenci velilerimiz ve mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi bizleri mutlu etmekte aynı zamanda çok doğru bir projenin parçası olduğumuzun da bariz göstergesidir." dedi. Proje koordinatörü  Murat Mehmet Güler ise " hemen hemen her hafta bir okulumuzda etkinliklerimiz sürecek, projemize destek olan Okul Müdürü Gökhan Şahan a, okul koordinatörü arkadaşlarım ile tüm öğretmenlerimize  ve tabiki de kan bağışlayan değerli vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim." dedi.
Yapılan kan bağışı etkinliğine  248  vatandaş katılırken, kan  vermeye uygun olanlardan toplam 166 ünite kan alımı gerçekleştirilerek güzel bir sonuca imza atıldı.

Bu haber 352 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI