RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


KAMUOYU ADINA SORUYORUZ

KAMUOYU ADINA SORUYORUZ

CETİN AKIN SEÇİM İÇİN BELEDİYENİN İMKÂNLARINIMI KULANNIYOR
Turgutlu Belediye Başkanı çetin akın 31 Mart seçimlerini kaybedeceği endişesiyle Belediye Bütçesinden milyonlarca lira paramı harcıyor şehrin tüm sokaklarına seçim ilanları astığını görüyoruz.

 Belediye bütçesi halkın bütçesidir.

Halkın parasını saçıp savuruyor mu ·?

AKIN Belediye hizmetlerini tanıtma bahanesiyle kendisinin reklamını yapmaktadır. Bu durum vatandaşların da gözünden kaçmamakta ve tepkilerine neden olmaktadır. 
Yüz binlerce tutan bu harcamalarla, Seçim yarışına girilen bu dönemde posterlerde ÇETİN AKIN reklâmı yapılmaktadır. 
araçlarda ve kiraladıkları duvarlarda, bina cephelerinde sürekli bir ÇETİN AKIN resmi görülmektedir. Bu resimler için yüz binlerce lira harcandığı şüphesizdir. AKIN belediye kaynaklarını ve imkânlarını mı kullanıyor kendi seçim propagandası için harcadığı paraları izah etmesi gerekir. 
Eğer çetin akın parasal harcamaları kendi parasından yaptıysa bunların faturalarını, makbuzlarını bir an önce kamuoyuyla paylaşmalıdır    AKSİ TAKDİRDE
Mevcut TURGUTLU Belediye Başkanının seçim harcamalarında ve faaliyetlerinde hukuksuz bir durum şüphesi doğmaktadır. Bu şüpheli durumu incelemek Valiliğimizin, Kaymakamlığımızın ve İçişleri, Çevre Şehircilik Bakanlığı ve Sayıştayın görev alanındadır."kamuoyuna duyurulur

Bu haber 4506 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI