RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


Turgutlu'da 'Kadın Girişimci Kredisi' Toplantısı Yapıldı

Turgutlu'da 'Kadın Girişimci Kredisi' Toplantısı Yapıldı

Turgutlu’da 'Kadın Girişimci Kredisi’ Toplantısı Yapıldı

TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, “Kadınlarımıza ve kadın girişimcilerimize her konuda destek olmaya devam ediyoruz”

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Kadın Girişimcilere, Halk Bankası tarafından verilen 'Kadın Girişimci Kredisi' hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

               Halk Bankası Turgutlu yetkilileri tarafından Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası, Kadın Girişimcilerine yönelik olarak 'Kadın Girişimci Kredisi' hakkında bilgiler verildi.

               TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ın da katıldığı toplantıda Halk Bankası yetkilileri Halk Bankasının tarafından kadın kobilere destek amaçlı başlattığı kredi hakkında bilgiler paylaşıldı.

               Kadınlarımıza ve kadın girişimcilerimize her konuda destek olmaya devam ediyoruz şeklinde açıklamada bulunan TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, "Ekonomik gelişmede, istihdamı arttırmada ve sürekli üretim ile satış organizasyonunda önemli rol üstlenen Kadın Girişimcilere, Halkbank’tan destek. Bir iş fikrine dayalı olarak ilk defa iş kuracak ya da işini kurmuş olan Kadın Girişimcilerin finansmana erişimlerinin kolaylaştırılması, cesaretlendirilmesi ve teşvik edilmesi amacıyla “Kadın Girişimci Kredisi” oluşturulmuştur. Kadınlarımızın ve kadın girişimcilerimizin bu desteklerden faydalanmasını sağlayacağız" dedi.

Bu haber 8687 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI