RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


TURGUTLU CHP İLÇE YÖNETİMİ BASIN EMEKÇİLERİNİ UNUTMADI

 TURGUTLU CHP İLÇE YÖNETİMİ BASIN EMEKÇİLERİNİ UNUTMADI

 TGURGUTLU chp yönetimi 10 ocak çalışan basın emekçiler günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programında ilçedeki basın mensuplarıyla bir araya geldi.

CHP TURGUTLU ilçe lokalinde verilen kahvaltıya chp ilçe başkanı Hüseyin oğuz ve ilçede görev yapan basın mensuplarıyla birlikte ilce yönetim kurulu katıldı.

Kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Turgutlu chp ilçe başkanı Hüseyin oğuz  Milletimizin gözü, kulağı ve dili olan, vatandaşlarımızın haber alma ve bilgi edinme ihtiyacının doğru biçimde karşılanmasına vesile olan gazetecilerimiz, şüphesiz ülkemizin demokratikleşme sürecine büyük katkı sunmaktadırlar. Zor şart ve imkânlar içerisinde, milletimizi ülke ve dünya gündeminden haberdar eden gazetecilerimiz, yerli ve milli değerlerimizin benimsetilmesinde de çok önemli bir görevi üstlenmektedirler. 
        Basın mensuplarımızın en önemli vasıfları, gücünü halktan alarak, tarafsız ve bağımsız bir şekilde haber ve yayın yapma, toplumu doğru bilgilendirme, elde ettiği haber ve bilgileri kamuoyuna objektif, ahlaki ve ilkeli bir biçimde yansıtmalarıdır. Basının başta milli konular olmak üzere, her meseleye yapıcı ve sağduyulu bir tavırla yaklaşması, millet şuurumuzun sağlamlığı ve demokrasimizin güçlenmesi açısından oldukça önem arz etmektedir. İnanıyorum ki, gazetecilerimiz sahip oldukları bu sorumluluk ile ilimizin ve ilçemizin ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için, olumlu rol üstlenmeye devam edeceklerdir. Kahvaltıya katılan gazetecilere çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.

 Bu haber 4085 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI