RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


MİLLET İTİFAKI CUMHURİYET MAHALESİNDE COŞKUYLA KARŞILANDI

MİLLET İTİFAKI CUMHURİYET MAHALESİNDE COŞKUYLA KARŞILANDI

Millet İttifakı Ahmet Yesevi Meydanında yaptığı mitinge Vatandaşlar büyük ilgi gösterdi mitinge Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Çetin Akın’la birlikte CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Millet İttifakı parti temsilcileri katıldı. Atatürk Bulvarı üzerinden yürüyerek miting alanına giden kortejin önü sık sık kesildi, çiçekler verildi. Yolda havai fişekler, meşaleler patlatıldı. Balkonlardan Çetin Akın’a sevgi gösterileri yapıldı.
—“Onlar kutuplaştıracak, Çetin Akın ve ekibi kucaklaştıracak.”—
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: “Turgutlu’ya çok geldim, çok destek gördüm, çok çalıştım, çok güzel günlerini gördüm, acısını, tasasını, iyi gününü birlikte yaşadık ama ben böyle bir Turgutlu görmedim.
 Bu ne güzel bir Turgutlu böyle,
 Adayımız yıllardır belediyecilik tecrübesiyle, partimize bağlığıyla, yüreğindeki Turgutlu sevdasıyla, görev aşkıyla yanıp tutuşuyor. Ağzında sevginin dili, umudun dili, 31 Marttan sonra yapacaklarını, projelerini, vaatlerini anlatıyor. Umut siyaseti yapıyor ekibiyle birlikte ama karşısında umudu tüketmiş olanlar var. 24 Haziranda verdikleri hiçbir sözü tutmayanlar, emeklilikte yaşa takılanları yüzüstü bırakanlar, 3600 ek göstergeyi memura söz verip tutmayanlar, mazotun yarısı sizden yarısı bizden deyip çiftçiye vaatlerinin 10’da 1’ini bile yapmayanlar var. Verecek sözleri, inandıracak kimseleri kalmadığı için umut siyaseti yapamaz onlar. Korku siyasetine, iftira siyasetine, çamur siyasetine, korku salarak, korkutarak oy toplamaya çalışıyorlar.”dedi
Bu Cengiz Ergün sarayın, Cumhuriyetin rejimine kasteden sarayın bas destekçisi, bekçisinin Manisa’da atadığı kişidir, Turgay Başkan’da Cengiz Ergün’ün küçük kardeşidir. Bu saray rejimine karşı, Millet İttifakı’nın yani demokrasinin yani Cumhuriyetin, yani Ata türkümüzün ve çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin hedeflerinin, insan ayırmayan bu iki güzel kardeşimizin Turgutlu’da Çetin Akın’ı, büyükşehir Orkun Şıktaşlı’yı sizlere, sizleri de Allah’a emanet ediyorum.”son verdi.
“Bu bayrağıda, ezanıda, vatanıda size sermaye olarak bırakmayız biz.”
Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın: “Onların o zehirli dili kendilerini zehirleyecek. Biz onların hangi yemekhanede, saat kaçta, o havuz medyanın temsilcileriyle 3 kişi olarak görüştüklerini biliyoruz. bu konuyla ilgili suç duyurusunda bulunacağız. Buradan hepsine yazıklar olsun diyorum. Bizim hakkımızı yiyorlar. Bizim hakkımızı yiyenleri sandığa gömeceğiz. Biz Turgutlu’yu birleştireceğiz, biz Turgutlu’yu ayrıştırmayacağız. Onlar ne diyor? Bölelim diyor, kavga ettirelim diyor, küstürelim diyor. Elinizi vicdanınıza koyun, Turgutlu’da bu ayıpla yaşayacaksınız. 1 Nisan sabahı bu ayıpla yaşayacaksınız. 3 tane şehir meclisi üyeme de sonuna kadar kefilim, hakkımızı da helal etmiyoruz. Madem vardı, madem bu arkadaşlar pkklıydı, bilmem neydi niye temiz kâğıtlarını verdiniz? Hepsinin temiz kâğıtları burda, bembeyaz, ak gibi. Bir defa bile polis karakolunda sorgulanmamış insanlar. Sizden daha vatanseveriz biz. Sizin neyi sevdiğinizi 5 yılda gördük. 1 aydan beri sorular soruyorum 1 tanesine bile cevap veremedi. O eski milletvekili, eş başkanları, 2 tane olmuş eş başkanları bir de Kazım Dilek var. Ona bırakmayacaklar. 2014 yılında seçimi kazandığında kaç tane AK Partili çocuğu işsiz bırakıp evine ağlayarak gönderdin? Onların hakkını ben savundum. 10 yıl belediye başkanlığı yapmış eski başkanları olan adam sormadı, onların hakkını ben sordum. Bize film artisti gibi konuşmayı bıraksın, kibar oğlanlığı bıraksın artık, olmuyor bu iş kibar oğlanlıkla. Hem kavga etmeyeceğim, sevgi için geldim diyeceksin hem de bu entrikaların içinde olacaksın. Önce sen 5 yıllık beceriksizliğinin hesabını ver. Bu Turgutlu’da yapamadıklarını anlat yapıpta bozduklarını anlat, eksik kalanları anlat 
Soruyorum bunlara cevap versinler 
5 yılda 2300 tane inşaat ruhsatı verildi. Bunlardan kayıtlı olarak kaç para aldın? Kayıtsız olarak kaç para aldın? 5 yıldır unutulmuştunuz dimi? Hiç hatırladı mı? Hiç aranıza gelip çayınızı içti mi? Şimdi 2 aydır mesajlar geliyor di mi? Cuma mesajları, toplantı mesajları. O mesajların parasını cebinden mi veriyorsun? Çok basit sorular soruyorum. Makam arabası varken neden bir makam arabası daha kiraladın? Kaç para ödüyorsun dedim. Ne var bu sorularda, cevaplayın bunları. Süleyman Turgut sana sesleniyorum. Bu memleketin katili olma, Turgutlu’nun katili olma. Ayıptır yaptığın, ayıptır ötekileştirdiğin,  Bu testi çatlamış arkadaşlar, köylü çocuğuyum ben çatlak testi su tutmaz. Bir de Cengiz Ergün’leri var. 5 yıllık proje açıkladı. Turgutlu’da projesi yok. Demek ki Turgay Şirin’i o baştan silmiş. Turgutlu’ya projen olmaz mı ya senin? Dün anket sonuçlarını aldık, 13 puan öndeyiz Turgutlu’da. Manisa Büyükşehir’de Orkun Şıktaşlı da 3 puan önde. Sabahlara kadar çalışacağım, bu seçimi kazanacağım, sizlere hediye edeceğim. Kazandıktan sonra da ayrıştırmadan, birleştirerek, şerefimle, namusumla yöneteceğim. Bir söz daha veriyorum makam arabası kullanmayacağım, içinizden hiç ayrılmayacağım. Büyükşehir adayımız Orkun Şıktaşlı ile oturduk konuştuk. 90 günlük eylem planımızı açıkladık Turgutlu’da bozuk yol bırakmayacağız. Hayvan pazarı projemizi yapıyoruz. Suya %40 indirim yapıyoruz. Bakım yapılmadan alınan saat bakım ücretlerini kaldırıyoruz. Yapmadığımız hizmetin parasını almayacağızBu haber 532 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI