RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


Kaymakam Ali YILMAZ’dan Kurum Ziyaretleri devam ediyor

Kaymakam Ali YILMAZ’dan Kurum Ziyaretleri devam ediyor

Kaymakam Ali YILMAZ,  kurum denetimleri kapsamında İlçe Mal Müdürlüğü ve Vergi Dairesi Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

İlk olarak Vergi Dairesi Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam YILMAZ, İlçe Vergi Dairesi Müdürü Adem BOLAT’tan, kurumun personel durumu, mükellef hizmetleri, beyannameler, vergiler, interaktif işlemler ve kurumun çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Daha sonra İlçe Mal Müdürlüğünü ziyaret ederek,  İlçe Mal Müdürü Akif KIRMIZIBAYRAK’tan, yürütülen iş ve işlemler ile Muhakemat ve Muhasebe tarafından yürütülen iş ve işlemler hakkında bilgiler aldı. Aynı binada bulunan Milli Emlak Şefliğini ziyaret eden Kaymakam YILMAZ,  ziyaret ve inceleme sırasında Milli Emlak Şefi Yasemin ÖZEKİCİ den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Ali YILMAZ, kurum denetimleri kapsamında İlçe Nüfus Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi aldı.

Ziyaretleri sırasında vatandaş memnuniyetini çok önemsediğini ifade eden Kaymakam YILMAZ, “Vatandaşımızın kurumlarımızdan ayrılırken memnun ayrılmaları bizim için çok önemli. Vatandaşımız kurumlarımıza geldiğinde işini zamanında yapmalı ve oradan memnun ayrılmasını sağlamalıyız. Tüm kamu personelimizden bu konuda özellikle hassasiyetle davranmalarını bekliyorum” dedi.

Kurumlarda maske, sosyal mesafe ve temizlik konusunda özen gösterilmesi gerektiğini de belirten Kaymakam YILMAZ, “Salgın hala devam ediyor. Tüm kurumlarımızda özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu kurumlarda kurallara daha da hassasiyetle riayet edilmesi gerekiyor. Hem vatandaşımızın sağlığı hem de kurum personellerimizin sağlığı açısından bu çok önemli. Lütfen kurallara hassasiyetle uyalım” dedi.

Kaymakam YILMAZ, pandemi sürecinde kimlik kartı, pasaport, sürücü belgesi, adres kaydı, kişisel hal olaylarının tescili ve vatandaşlık işleri başta olmak üzere üstlendiği görevleri yürütmeye devam eden ve sınavlar nedeniyle oluşan yeni kimlik kartı ve kayıp kartlar konusunda öğrencilerimize ve ailelerine yardımcı olan İlçe Nüfus Müdürü Raziye MEDER ve personeline, teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar  diledi.

 

Bu haber 3483 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI