RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


HİZMET İÇİN GELİYORUZ

HİZMET İÇİN GELİYORUZ

CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTAR ADAYI METİN KARAARSLAN DİYORKİ 

YAKLAŞIK 14.000 SİZ DEĞERLİ MAHALLE SAKİNLERİMİZİN KAN GRUPLARINI ÖĞRENEREK İHTİYAÇ DUYULMASI DURUMUNDA HIZLICA ÇÖZÜM ÜRETECEK BİR ALTYAPI HAZIRLAYACAĞIM.

 

- MAHALLEMİZ SAKİNLERİ ARASINDAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZİN TESPİTİ DOĞRULTUSUNDA GEREK KAYMAKAMLIK, GEREK BELEDİYE, GEREKSE HAYIRSEVERLERİMİZ NEZDİNDE BURS YARDIMI İÇİN BÜTÜN GAYRETLERİMLE ÇALIŞACAĞIM.

 

- CUMHURİYET MAHALLEMİZ TURGUTLUNUN YÜZ ÖLÇÜMÜ OLARAK EN BÜYÜK VE EN KÖKLÜ MAHALLESİ KONUMUNDADIR. BU VESİLE İLE MAHALLEMİZ BELİRLİ NOKTALARINA OLUŞTURACAĞIMIZ DİLEK VE ŞİKÂYET KUTULARI SAYESİNDE İHTİYAÇ SAHİBİ OLUP DİLE GETİREMEYEN SAKİNLERİMİZİN VE MAHALLEMİZİN HUZURU AÇISINDAN ŞİKÂYETLERİNİZİN ÇÖZÜME KAVUŞMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIM.

 

-MAHALLEMİZDE İKAMET EDEN VATANDAŞLARIMIZIN EVDE BULUNMAMALARI DURUMUNDA TESLİM EDİLEMEYEN RESMİ EVRAKLARI İLETİŞİME GEÇEREK VEYA BİZZAT ADRESLERİNE GETİREREK TESLİM EDECEĞİM

MAHALEMİZİN HUZUR VE GÜVENLİĞİ BİZLER VE SİZLER İÇİN COK ÖNEMLİDİR BU KONUDA HERZAMAN EMNİYET TEŞKİLATIMIZLA BİRE BİR TEMAS HALİNDE OLACAĞIM

-YAPILACAK OLAN İŞLEMLER İÇİN HİÇBİR ŞEKİLDE MÜHÜR ÜCRETİ TALEP ETMEYECEĞİM. MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE MUHTARLIĞIMIZ KESİNLİKLE KAPANMAYACAKTIR.

İHTİYAC DUYULMASI HALİNDE TELEFONOMUZ 7 24 ACIK OLUP HİZMETİMİZ AKSAMADAN YÜRÜTÜLECEKTİR

Bu haber 620 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI