RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


Eski MHP Milletvekili Orhan, Karataş’a Flaş Açıklamalarda bulundu
Tv45 & Egefm ortak yayınında Turgutlu’nun Nabzı programında Haşim Karataş’ın konuğu 23.Dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, Turgutlu ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Eski MHP Milletvekili Orhan, Karataş’a Flaş Açıklamalarda bulundu

Haber Kasaba Gazetesi Genel yayın yönetmeni Haşim Karataş’ın hazırlayıp sunduğu ve 25 Ocak tarihinde gerçekleştirilen “Turgutlunun Nabzı” programında MHP’li eski vekil Ahmet Orhan iddialı açıklamalarla Turgutlu Halkını bilgilendirdi.

Ahmet Orhan, Haşim Karataş’ yönelttiği sorulara Radyo Ege Fm93- Tv45 ortak yayınlanan programda gündemi sarsacak cevaplar verdi. Başta Türkiye’nin deprem gerçeği, Fetö’nün siyasetteki etkileri ve ülke ekonomisine dair sorulara 2 saat boyunca net cevaplar verdi.

Ele aldığı konular içinde Manisa ve ilçeleri ölçeğindeki yaşanan deprem ve muhtemel deprem riskleri üzerinde şok açıklamalar ve iddialarda bulunan Orhan Turgutlunun deprem açısından Manisa’nın en riskli ilçesi olduğunu izleyicilerle paylaştı.

Özellikle Irlamaz vadisinde çok katlı konut inşaatlarına Fay hattı üzerinde olduklarını ifade edip “Turgutlu’yu yönetenler Turgutlu’nun deprem gerçeğini hafife almışlardır” diyerek halkı uyardı.

Orhan, Manisa’daki fay hatları içresinde en tehlikeli fay hattının Turgutlu’dan geçtiğini ifade eden Orhan;’’Turgutlu’dan geçen fay hattı bozdağ etekleri boyunca  Salihli’den bu tarafa uzanmaktadır. Şehrimizin güney kesiminden geçen bu fay hattı,Irlamaz çayı üzerinden Kemalpaşa hattı ile birleşmektedir. Şehrimizi yönetenler , şehrimizi idare edenler , yapı kalitesi dışında deprem faylarını dikkate almamışlar.

Orhan sözlerini Turgutlu’da en şiddetli sarsıntıların bulunacağı bölge  Ergenekon mahallesi, subaşı mahallesi ve ırlamaz civarıdır. ‘’ifadeleriyle tamamladı.

 

 Bu haber 1056 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI