RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


DESTİÇİ TURGUTLUDA KONUŞTU İDAM GERİ GELSİN

DESTİÇİ TURGUTLUDA KONUŞTU İDAM GERİ GELSİN

Destici ile Büyük Birlik Partisi Turgutlu Belediye Başkan adayı Serhat Orhan Atatürk Bulvarından yürüyerek vatandaşları selamladı. Destici daha sonra Koza Parkı Kavşağında seçim otobüsü üzerinden vatandaşlara seslendi. 
Destici idam geri gelsin 
biz büyük birlik partisi olarak hem mecliste hem kamuoyu önünde biz idamın geri getirilmesini istedik bunlardan biri küçük yaşta kız çocuklarımızı kaçırıp tecavüz eden ve öldürenler içindi ikincisi öğretmenlerimizi polislerimizi çoluk çocuk demenden katleden teröristler içindi. Ben bunun için hazırladığımız anayasa teklifini meclise sundum gurupların hepsini bir bir gezdim hepsinden destek istedim ama maalesef gurupların hiç birisi buna destek vermedi bunu.da siz bilin istiyorum.
Ankara’dan seçildim ama sizinde vekilinizim. Yatırım nereden gelecek diye soruyorlar, yatırımlar, ödenekler kişiye özel mi geliyor. Yatırımlar ödenekler vatandaş için geliyor. Biz Cumhur ittifakının ruhuna ait bir partisiyiz. Beka olunca şehit liderimiz gibi parti gözetmeksizin devletimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Siz Serhat Orhan’a yetki verin, bakın yatırımlar nasıl geliyor. Kendi belediye imkânlarıyla, oluşturacağı iç sermaye ile Serhat Orhan zaten Turgutlu’da çok iş başardı, yine başaracaktır. Biz terör sevicilerin olmadığı her partiyi severiz, onlarda bizim arkadaşlarımız ve netice bu bir yarış. Turgutlu’da Serhat Orhan rüzgârı esiyor, şimdi destek olma zamanı. İşi ehline bırakın, at binmeyi, kılıç kullanmayı bilene bu işi bırakın” dedi.
    

 HABER VİDEOSU
Bu haber 711 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI