RADYOMUZ VE SİTEMİZDE REKLAMLAR İÇİN : 0 537 367 19 77


Belediye Güreş Takımı Bu Yıl da İddialı

Belediye Güreş Takımı Bu Yıl da İddialı

Belediye Güreş Takımı Bu Yıl da İddialı

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Belediye Güreş Takımı Gençleri’ni ağırlayarak, yeni kispetlerini kendilerine teslim etti. Sporun her alanında olduğu gibi ata sporu güreşe de tam destek verdiklerini söyleyerek, “Gençlerimize güvenimiz tam, onların güreş müsabakalarından ilçemize başarılarla döneceğine şüphemiz yok” dedi.

Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Güreş Takımı sporcuları, antrenör Ahmet Yavuzer ile birlikte Belediye Başkanı Turgay Şirin’i ziyaret etti. Ziyarette Sosyal İşler Müdür Vekili Bülent Gökmen de yer aldı. Güreş sporcuları Erdinç Yavuzer, Mehmet Sakallı, Ramazan Doğru, Mustafa Sakallı, Resul Yiğit, Eren Piren, Fatih Yaman, Sedat Yoksul ve Emre Sakallı, kendilerine yaptırdıkları ve müsabakalarda giyecekleri kispetleri de Başkan Şirin’in elinden aldı. Belediye Güreş Takımı Antrenörü Ahmet Yavuzer, Belediye Başkanı Turgay Şirin’e verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederken “Güreş takımımız şuanda çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. İzmir ve Manisa bölgesinde belediyeler bünyesinde güreş takımımı olmamasına rağmen Turgutlu Belediyesi’nin bizleri ileride gururlandıracak olan bir güreş takımı kurmasından dolayı mutluyuz. Sayın Belediye Başkanımız Turgay Şirin’e bizlere verdiği kispetler ile manevi desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Güreş müsabakalarından başarıyla dönmeyi hedefliyoruz. Gençlerimizin Turgutlumuzun adını gururla ve başarıyla temsil edeceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

“Ata Sporumuza Olan İlgiden Memnunuz”

Genç güreşçilerin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Şirin, “Değerli arkadaşlarımızın Ata sporumuz olan güreşe genç yaşta başlamaları bizleri çok sevindirdi. Turgutlu Belediyesi olarak sporun her branşında olduğu gibi güreşçilerimize de desteğimiz her zaman olduğu gibi bugün ve bundan sonra da devam edecektir. Ben kendilerinin yapılacak olan güreş müsabakalarında Turgutlumuzu en iyi şekilde temsile edeceklerine ve başarılarla bizleri gururlandıracaklarına canı gönülden inanıyorum”Bu haber 564 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI